DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 20.07.2020 08:50:06 

Stránku posunete kolečkem myši. Zvětšíte jí dvojklikem kláves  Ctrl +  nebo zmenšíte jí dojklikem kláves  Ctrl -


 

Trestní oznámení na organizátory tajného projektu lágru Minkovice a otrokářské továrny Preciosa národní podnik

 

Sdělení právní komise občanského sdružení V.O.T. 

Z trestního oznámení občanského sdružení V.O.T. (Výbor na odhalování teroru KSČ v koncetráku Minkovice a jiných) na organizátory celého minkovického projektu z řad ÚV KSČ, Ministerstva vnitra, Ministerstva spravedlnosti, Vězeňské správy, dozorové prokuratury, věznice a továrny podaného v lednu 2011 k Policii ČR, Službě kriminální policie a vyšetřování, Úřadu vyšetřování zločinů komunismu (PČR SKPV ÚDV) zde bude cca v květnu 2011 uveřejněn právní komisí občanského sdružení zveřejnitelný výtah nepodléhající služebnímu utajení.

Jde o rozsáhlý několikastránkový materiál a podnět se průběžně doplňuje. Prosíme každého, kdo je schopen poskytnout vlastní poznatky k možnému zneužití pravomocí veřejných činitelů a k dalším trestným činům jako vražda, zabití, poškození na zdraví, neposkytnutí pomoci, krádež, podvod, vydírání, útisk, teror atd., aby se na nás obrátil cestou emailu na adresu   osvot(z)email.cz   anebo:   vybor.na.odhaleni.teroru.ksc.v.lagrech(z)email.cz 

( Z nahradit zavináčem @ )

Může jít o kohokoliv, jak o dozorce, tak i civilní osoby a vězně. O svědectví jak pro podezření tak proti němu.

Členem výše uvedeného sdružení se může stát každá osoba mající zájem na objasnění skutečné podstaty Minkovického lágru. Každému zájemci o členství zajistíme kontakt se sdružením a jeho právními zástupci.

Děkujeme.  Autoři webu. 

(zapsal editor webu Jan Marek, březen 2011)